Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora ulega przedłużeniu do dnia 17 kwietnia 2020 r. zawieszenie prowadzenia zajęć dydaktycznych na terenie uczelni. Kształcenie studentów WIiT jest kontynuowane w formie zdalnej, prosimy o systematyczne sprawdzanie informacji umieszczanych na stronie wydziału, w zakładkach Aktualności oraz Studenci.

W związku z ograniczeniem wstępu na teren uczelni do dnia 13 kwietnia 2020 r. Dziekanat WIiT, Sekretariaty WCK oraz Katedr prowadzą obsługę interesantów w formie zdalnej. Kontakt z jednostkami wydziału możliwy jest w formie telefonicznej oraz drodze e-mailowej.

Dziekanat WIiT
tel. 91 48 09 893, 894