Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Informatyki i Telekomunikacji Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

31 stycznia podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięliśmy udział w wydarzeniach organizowanych na pokładzie Nawigatora XXI przez Zarząd Samorządu Studenckiego AMS.

Jak co roku - tak i w 2021 - zagraliśmy z WOŚP na pokładzie Nawigatora XXI! Tym razem - niestety - nie mogliśmy spotkać się licznie na pokładzie statku badawczo-szkolnego Akademii Morskiej w Szczecinie. Postanowiliśmy jednak, że tradycji stanie się zadość - i spotkaliśmy się tam mimo wszystko, w mniejszym gronie i stamtąd nadawaliśmy w świat na żywo.

Finał z głową - tak brzmiało hasło przewodnie 29. Finału. Tym razem Fundacja skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. To już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. Dzięki akcji naszych studentów - łącznie: do puszek i podczas licytacji, zebraliśmy 2334,02 zł.

O swoich pasjach, nauce i o graniu z WOŚP - podczas Finału odpowiedział Dziekan WIiT - prof. dr hab. inż. Zbigniew Pietrzykowski. Posłuchajcie, a przekonacie się, kim dziekan chciał być w dzieciństwie (podpowiedź: wcale nie dziekanem)! 
 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę