Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Informatyki i Telekomunikacji Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Strona główna Aktualności

31.03.2020

Komunikat: Przedłużenie terminu zdalnego prowadzenia zajęć

Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora ulega przedłużeniu do dnia 17 kwietnia 2020 r. zawieszenie prowadzenia zajęć dydaktycznych na terenie uczelni. Kształcenie studentów WIiT jest kontynuowane w formie zdalnej, prosimy o systematyczne sprawdzanie informacji umieszczanych na stronie wydziału, w zakładkach Aktualności oraz Studenci.
30.03.2020

XI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWO-TECHNICZNA EXPLO-SHIP 2020

Konferencja pod patronatem JM Rektora AM w Szczecinie oraz Komitetu Transportu PAN.
16.03.2020

Wprowadzenie zajęć zdalnych na Wydziale

Informuję, że w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronowirusa, Wydział Informatyki i Telekomunikacji AMS wprowadził nauczanie zdalne.
04.12.2019

Uroczyste wręczenie insygniów władzy Dziekanowi Wydziału Informatyki i Telekomunikacji AMS

Autor: Tomasz Kwiatkowski
Uroczystość otwarcia nowej siedziby Wydziału Mechanicznego AMS przy ul. Willowej była okazją do wręczenia insygniów władzy dziekańskiej dziekanom dwóch powstałych w tym roku akademickim wydziałów.
02.12.2019

Zapraszamy na spotkanie z oficeramii Agencji Wywiadu

Już w najbliższą środę w ramach targów pracy odbędzie się ciekawy wykład: Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa. Jest to szczególnie interesujące spotkanie bo szczególnie niecodzienne.
02.12.2019

Targi pracy 2019 w Akademii Morskiej w Szczecinie

Już w najbliższą środę odbędą się targi pracy 2019. Ruszają już o 10.00 i z pracodawcami będziecie się mogli spotkać w budynku WIET przy ulicy Szczerbcowa 4. Szczególnie zapraszamy na stoisko firmy Meelogic, gdzie będzie można spotkać z jednym z naszych absolwentów
17.10.2019

IMGW i Akademia Morska w Szczecinie wspólnie rozwiną naukowy potencjał

W sobotę 28 września w Akademii Morskiej, tuż przed uroczystym rozpoczęciem roku akademickiego, podpisaliśmy ważną dla nas umowę o współpracy. Umowa z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej to krok ważny dla nas szczególnie z punktu widzenia dalszego rozwoju. Porozumienie podpisali dr Przemysław Ligenza, Dyrektor IMGW oraz dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AM, JM Rektor Akademii Morskiej w Szczecinie, a w wydarzeniu udział wziął nasz gość Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Marek Gróbarczyk.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę