Aktualności - DNI ADAPTACYJNE - Wydział Informatyki i Telekomunikacji Akademii Morskiej w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Informatyki i Telekomunikacji Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Zapraszamy na Dni Adaptacyjne w AMS

Drodzy Studenci!
28, 29 i 30 września w AMS będą odbywać się Dni Adaptacyjne dla osób przyjętych na pierwszy rok studiów w roku akademickim 2020/2021.

Studentów kierunku Informatyka zapraszamy 30 września (środa) do auli prof. Łaskiego w budynku głównym przy Wałach Chrobrego.

Tego dnia będziecie mieli okazję poznać władze wydziałów, zapoznać się z historią i dorobkiem AMS oraz perspektywami po ukończeniu studiów w Akademii Morskiej w Szczecinie.
To również okazja do poznania działalności Samorządu Studenckiego, a także poznania możliwość udziału studentów w różnych formach aktywności naukowej, kulturalnej, sportowej oraz społecznej. Istotnym elementem obrazującym funkcjonowanie Uczelni będzie przedstawienie regulaminów miedzy innymi: Regulaminu studiów Akademii Morskiej w Szczecinie oraz Zasad wnoszenia opłat oraz warunków i trybu zwalniania z opłat za studia.
 

Do zobaczenia!

 

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę