Aktualności - Komunikat Prorektora ds. Kształcenia - Wydział Informatyki i Telekomunikacji Akademii Morskiej w Szczecinie

Dotyczy zmiany formy prowadzenia zajęć dydaktycznych w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19.

Drodzy Studenci!

Informujemy, że w dniach 9-29.11.2020 wzystkie zajęcia dydaktyczne z semestru zimowego będą prowadzone zdalnie, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Te zajęcia, które nie mogą być prowadzone w trybie zdalnym zostaną zrealizowane w innym terminie. Treść komunikatu Prorektora ds. Kształcenia dostepna jet poniżej.

Pliki do pobrania: