Decyzją Dziekana WIiT prowadzenie zajęc w formie zdalnej na Wydziel Informatyki i Telekomunikacji zostało przedłużone do dnia 25.04.2021 r.

Informuję, że decyzją Dziekana Wydziału Informatyki i Telekomunikacji prof. dr hab. Zbigniewa Pietrzykowskiego, wszystkie zajęcia dydaktyczne w dniach od 19.04.2021 do 25.04.2021 roku, prowadzone na kierunku Informatyka, realizowane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Powyższa decyzja jest związana z realizacją zaleceń Ministra Zdrowia RP odnoszących się do przeciwdziałania rozwojowi epidemii COVID-19.