Aktualności - Nowe Zarządzenie JM Rektora AMS - Wydział Informatyki i Telekomunikacji Akademii Morskiej w Szczecinie

Zarządzenie Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie z dnia 01.10.2020 r. w sprawie prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w semestrze zimowym 2020/2021.

Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora w okresie od 1 października 2020 do 28 lutego 2021 Uczelnia prowadzi zajęcia w systemie mieszanym, czyli stacjonarnie oraz z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość. Czas obowiązywania ograniczeń może zostać wydłużony.

Wszystkich studentów i dydaktyków prosimy o zapoznanie się z nowym zarządzeniem (treść do pobrania poniżej).

Pliki do pobrania: