Konferencja pod patronatem JM Rektora AM w Szczecinie oraz Komitetu Transportu PAN.

Uwaga! W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną organizatorzy Konferencji EXPLO-SHIP podjęli decyzję o przesunięciu jej terminu na 12-14.05.2021.

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprosić na XI MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWO-TECHNICZNĄ EXPLO-SHIP 2020

Już od ponad dwudziestu lat Konferencja jest okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu eksploatacji obiektów pływających i urządzeń portowych.
Tym razem rozszerzamy tematykę o nowoczesne technologie informatyczne w zastosowaniach.

Mamy nadzieję, że zaproponowany zakres spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji.